The Basic Principles Of متخصص ایمپلنت دندان

بله شما درست میگید هزینه ها بالاست. وضعیت کلا جالب نیست. متاسفانه همه چیز ناجوانمردانه سر به فلک کشیده. اما این قیمتی که شما میگید برای چند سال پیشه و لابراتوار این همه هزینه روش نمیکشه.

درمان کاشت ایمپلنت دندان بهتر است توسط تیم پزشکی شامل متخصص جراحی و متخصص پروتز انجام شود. زیرا کاشت دندان شامل دو مرحله درمانی کاشت ایمپلنت در استخوان فک و گذاشتن پروتز روی ایمپلنت کاشته شده، بعد از گذشت چند ماه است.

سلام-ببخشید من چند سال پیش یک عمل کیست در فک بالایی جلو داشتم که قبل از عمل در عکسهای پزشکی مشخص گردید که زیر یکی دندانهای جلویی فک بالا دندانی داخل لثه مونده و درنیومده که دکتر حین عمل کیست اون دندون رو هم درآبرد اما بعد از عمل همون دندونی که زیرش دندون رو درآبردن لق شد که دکتر گفت اون میوفته باید زودتر بکشی- اما من همینطوری نگه داشتم تا اینکه بالاخره در اثر برخورد غذا و همچنین مسواک زدن لقی آن بیشتر و دندونم افتاد. میخواستم بدونم من میتونم ایمپلنت کنم؟

یا به صورت متحرک باشد که اوردنچر بر پایه ایمپلنت نامیده می شود. در این روش ایمپلنتها به صورت پایه هایی برای پروتز متحرک به کار می روند.

در صورتیکه نیاز به جراحی بازسازی مانند سینوس لیفت باشد، هزینه­ای جداگانه خواهد داشت. در واقع قیمت ایمپلنت دندان بنا بر هزینه های زیر محاسبه می شود:

این سوالی است که بسیاری از بیماران از ما میپرسند. پیش از انجام ایمپلنت چه کارهایی لازم است انجام دهید؟ اگر قصد ایمپلنت دارید، این بخش میتواند پاسخ سوالات شما را بدهد.

توسط رادیپگرافی و معاینه مشخص میشه. برای اطلاعات بیشتر صفحه ایمپلنت فوری را مطالعه بفرمایید

محل قرارگیری ایمپلنت نسبت به ارگانهای مهم در هر دو فک از جمله کانال عصبی و سینوسها

راستش از وقتی که فکر می کنم فقط دندون مصنوعی میتونم بزارم؛ افسردگیم ده برابر شده.

اگه دندونی را الان بکشیم تاچه مدت وقت داریم ایمپلنت کنیم؟

سلام، بله انجام میدیم. باید رادیوگرافیتون رو ببینیم و here معاینه شید تا مشخص شه قابل انجامه یا نه. ۳۵۰۰۰۰ تومان

تعداد ایمپلنت لازم جهت اوردنچر متکی بر ایمپلنت فک بالا چند عدد است؟

ما یا میتونیم تکی ایمپلنت دندون بکاریم یا اینکه به تعداد بالا و یا اینکه همه دندون ها رو ایمپلنت کنیم. ارگ تکی باشه که یک عمل ساده انجام داده میشه و برای مثال با روش ایمپلنت فوری و یا ایمپلنت تاخیری و با جراحی یک دندان براتون کاشته میشه. اگه دو تا ۵ یا ۶ تا باشه با عمل میکنن. اما اگر بیشتر از یه تعداد باشه از روش های جدید برای عمل و کاشت استفاده میشه.

هزینه ایمپلنت فوری دندان بسته به برندی آن متفاوت است ولی اگر شما نیاز به هیچ پروسه دندانپزشکی دیگری نداشته باشید می تواند با هزینه ای کمتر از روال عادی صاحب ایمپلنت شوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *